zpatky na uvodVelikonoce
Vánoce
Dekorace
Svatební
Inspirace
Historie
Kontakt
Zaškolení
Obchod
Úvodnemecky  anglicky
© 1996-2022

Honkovy ozdoby - informace:

Kontakt

Marie Honková
Tel: 603 948 677, Braníškov 50, IČO: 18762433
e-mail: honkovi@email.cz

Naše výrobky

Velikonoční ozdoby: dodáváme ozdoby na zavěšení nebo zápichy na špejli. Velikost těchto ozdob je asi 6-8 cm. Vyrábíme také ozdoby malé 2,5-3cm v balíčku po 4 kusech. Velikonoční ozdoby mají červenou taftovou stuhu. Na přání mohou být také s přírodní lýkovou nebo žluto-zelenou stuhou.

Vánoční ozdoby: tvoří naši základní řadu výrobků dodávaných do prodejen. Jsou velké asi 6-7 cm, samostatně baleny v celofánu nebo v proutěných ošatkách. Tyto ozdoby dodáváme s červenou nebo lýkovou stuhou. Rovněž Vám nabízíme ozdoby malé 2,5-3cm baleny po 4 kusech, které jsou na trhu velmi oblíbené.

Vánoční dekorace: jedná se o samostatnou skupinu, kterou tvoří umělé vánoční stromky a věnce různých velikostí zdobené malými ozdobami z vizovického pečiva.

Ozdoby velké: podkovy, srdce, věnce a další výrobky velké 9-12cm. Mohou být také vhodným dárkem nebo suvenýrem. Dodáváme s červenou nebo lýkovou stuhou.

Nebudete-li vystavovat pečivo nadměrné vlhkosti, vydrží Vám několik let.


Sleva

Na vánoční ozdoby a dekorace objednané do 30.8. se vztahuje sleva 10 %!

Slevu nelze uplatnit pro dodávky do zahraničí.


Obchod

Vzhledem k časové náročnosti tvorby našich výrobků, je nutné v případě větších zakázek objednávat zboží s dostatečným časovým předstihem! Také proto nabízíme slevy podle včasných objednávek.

Nevyhovuje-li Vám on-line obchod, pište nebo telefonujte. Některé z našich výrobků můžete zakoupit v síti prodejen Českého národního podniku v Praze.

Obchodní podmínky

Přijatá objednávka se stává pro obě strany platnou momentem telefonického či e-mailového potvrzení ze strany Prodávajícího. K tomuto potvrzení využije Prodávající kontaktní údaje zadané Kupujícím při objednání zboží.

Objednávka se považuje za vyřízenou momentem převzetí zboží Kupujícím v místě k tomu určeném nebo prostřednictvím 3. osoby (přepravce).

Dle ustanovení § 1829 občanského zákoníku má Kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží objednaného přes internet. Toto právo je podmíněno způsobem objednání jiným než osobně. Kupující může realizovat toto své právo osobním vrácením zboží nebo doručením zboží na vlastní náklady prostřednictvím některého z přepravců. V případě, že se Kupující rozhodne pro odstoupení od smlouvy, je nutné splnit následující podmínky - zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání či opotřebení.

Zboží doporučujeme zaslat pojištěné a doporučeně (nikoliv na dobírku), pokud možno informujte Prodávajícího předem.

Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy v případě, že se jedná o dodávku zboží upraveného podle přání Kupujícího nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Osobní údaje jsou zpracovávány pro účely splnění kupní smlouvy. K marketingovým účelům využívány nejsou.