O nás

Naše zboží je vyráběno ručně a navazuje na původní lidovou tvorbu. Jedná se o vánoční, velikonoční a upomínkové předměty. Jsou určeny především ke zdobení vánočních stromků, do vánoční vazby a k výzdobě interiéru. Často jsou také odváženy zahraničními turisty jako suvenýry do celého světa. Pečivo je baleno jednotlivě, nebo v lýkových ošatkách. Nabídka obsahuje i vánoční dekorace zdobené malými ozdobami z vizovického pečiva, které byly speciálně zhotoveny k tomuto účelu. Na přání zákazníků nabízíme samostatně i tyto malé ozdoby.


Náš sortiment

Velikonoční ozdoby: dodáváme ozdoby na zavěšení nebo zápichy na špejli. Velikost těchto ozdob je asi 6-8 cm. Vyrábíme také ozdoby malé 2,5-3cm v balíčku po 4 kusech. Velikonoční ozdoby mají červenou taftovou stuhu. Na přání mohou být také s přírodní lýkovou nebo žluto-zelenou stuhou. 

Vánoční ozdoby: tvoří naši základní řadu výrobků dodávaných do prodejen. Jsou velké asi 6-7 cm, samostatně baleny v celofánu nebo v proutěných ošatkách. Tyto ozdoby dodáváme s červenou nebo lýkovou stuhou. Rovněž Vám nabízíme ozdoby malé 2,5-3cm baleny po 4 kusech, které jsou na trhu velmi oblíbené. 

Vánoční dekorace: jedná se o samostatnou skupinu , kterou tvoří umělé vánoční stromky a věnce různých velikostí zdobené malými ozdobami z vizovického pečiva. 

Ozdoby velké: podkovy, srdce, věnce a další výrobky velké 9-12cm. Mohou být také vhodným dárkem nebo suvenýrem. Dodáváme s červenou nebo lýkovou stuhou. 

Nebudete-li vystavovat pečivo nadměrné vlhkosti, vydrží Vám několik let. Ozdoby nejsou určeny k jídlu!